Podsumowanie czerwca

Opublikowano: 5 lipca 2012. Kategoria: Rynek.

Najpopularniejsze teksty w czerwcu były związane z czołowym serwisem społecznościowym – Facebookiem. Wydaje się, że każda zmiana na serwisie wiąże się ze sporym zainteresowaniem czytelników. Jakie teksty jest chętnie czytaliście?

Jednym z najważniejszych wydarzeń ubiegłego miesiąca była informacja o powstaniu App Center dla Facebooka, sporym zainteresowaniem cieszył się również wpis o tym, że przestępcy seksualni muszą ujawniać się na Facebooku.

Jakie tematy jeszcze Was zainteresowały?

W czerwcu ponownie trafiliśmy na stronę główną wykop.pl, tym razem wykopowiczów zainteresował tekst o przestępcach seksualanych. Wszystkim wykopującym i zakopującym dziękujemy!

Tradycyjnie chcieliśmy podziękować Partnerom e-biznes.pl:

  • Podsumowanie czerwca 1PoProstu.Net – Agencja Mediów Społecznościowych – realizuje przy użyciu mediów społecznościowych skuteczne kampanie marketingowe. Poprzez uczestnictwo w aktywnym dialogu buduje lojalne i trwałe relacje z klientami, czego efektem końcowym jest podniesienie potencjału sprzedażowego. Jej klienci to m.in.: Storino.pl, Wirtualnemedia.pl, CzerwonaMaszyna.pl, OutletMeblowy.pl
  • Podsumowanie czerwca 2Grupa Nokaut SA to czołowy gracz polskiego e-commerce. Flagowym serwisem Grupy jest porównywarka cen Nokaut.pl, kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców online. W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna firma z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury!

Sylwester KozakPodsumowanie czerwca

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.