Podsumowanie kwietnia – bezpieczny WordPress i Startup Weekend

W kwietniu poza typowymi informacjami na łamach e-biznes.pl mogliście się zapoznać również z poradnikiem jak zabezpieczyć swojego WordPressa. Pod koniec miesiąca odbył się w Gdyni Startup Weekend Trójmiasto, którego podsumowanie również znajdziecie na naszych łamach.

Podsumowanie kwietnia – bezpieczny WordPress i Startup Weekend 1I to właśnie tekst poświęcony tworzeniu kopiii zapasowych WordPressa cieszył się największym zainteresowaniem naszych Czytelników. Drugie miejsce w kolejności informacji publikowanych w kwietniu zajął wpis o uzyskaniu 15 mln dol. ze sprzedaży ebooka o Harrym Poterze. Następne w kolejności znalazły się:

W kwietniu zanotowaliśmy blisko 120 tys. odsłon. Dziękujemy i zapraszamy do lektury naszych informacji! Przypominamy, że możecie nas śledzić w popularnych serwisach społecznościowych – zajrzyjcie do stopki.

Jak co miesiąc chcieliśmy podziękować Partnerom e-biznes.pl:

  • Podsumowanie kwietnia – bezpieczny WordPress i Startup Weekend 2PoProstu.Net – Agencja Mediów Społecznościowych – realizuje przy użyciu mediów społecznościowych skuteczne kampanie marketingowe. Poprzez uczestnictwo w aktywnym dialogu buduje lojalne i trwałe relacje z klientami, czego efektem końcowym jest podniesienie potencjału sprzedażowego. Jej klienci to m.in.: Storino.pl, Wirtualnemedia.pl, CzerwonaMaszyna.pl, OutletMeblowy.pl
  • Podsumowanie kwietnia – bezpieczny WordPress i Startup Weekend 3Grupa Nokaut SA to czołowy gracz polskiego e-commerce. Flagowym serwisem Grupy jest porównywarka cen Nokaut.pl, kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców online. W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna firma z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry