Podsumowanie maja – tankujmy taniej!

W maju największą popularnością cieszył się wpis o aplikacji podającej ceny paliw w okolicy, w której to sami użytkownicy wymieniają się informacjami. Jakie inne informacje Was zainteresowały?

Podsumowanie maja – tankujmy taniej! 1Tradycyjnie przypadły Wam do gustu weekendowe podsumowania tygodnia, w którym zamieszczamy skrót najważniejszych wydarzeń z mijającego tygodnia. Listę najciekawszych wpisów uzupełniają również wpisy gościnne zamieszczane na naszych łamach.

Zestawienie pozostałych najpopularniejszych wpisów zamieszczamy poniżej:

Jak co miesiąc chcieliśmy podziękować Partnerom e-biznes.pl:

  • Podsumowanie maja – tankujmy taniej! 2PoProstu.Net – Agencja Mediów Społecznościowych – realizuje przy użyciu mediów społecznościowych skuteczne kampanie marketingowe. Poprzez uczestnictwo w aktywnym dialogu buduje lojalne i trwałe relacje z klientami, czego efektem końcowym jest podniesienie potencjału sprzedażowego. Jej klienci to m.in.: Storino.pl, Wirtualnemedia.pl, CzerwonaMaszyna.pl, OutletMeblowy.pl
  • Podsumowanie maja – tankujmy taniej! 3Grupa Nokaut SA to czołowy gracz polskiego e-commerce. Flagowym serwisem Grupy jest porównywarka cen Nokaut.pl, kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców online. W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna firma z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry