Podsumowanie maja – tankujmy taniej!

Opublikowano: 11 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

W maju największą popularnością cieszył się wpis o aplikacji podającej ceny paliw w okolicy, w której to sami użytkownicy wymieniają się informacjami. Jakie inne informacje Was zainteresowały?

Podsumowanie maja – tankujmy taniej! 1Tradycyjnie przypadły Wam do gustu weekendowe podsumowania tygodnia, w którym zamieszczamy skrót najważniejszych wydarzeń z mijającego tygodnia. Listę najciekawszych wpisów uzupełniają również wpisy gościnne zamieszczane na naszych łamach.

Zestawienie pozostałych najpopularniejszych wpisów zamieszczamy poniżej:

Jak co miesiąc chcieliśmy podziękować Partnerom e-biznes.pl:

  • Podsumowanie maja – tankujmy taniej! 2PoProstu.Net – Agencja Mediów Społecznościowych – realizuje przy użyciu mediów społecznościowych skuteczne kampanie marketingowe. Poprzez uczestnictwo w aktywnym dialogu buduje lojalne i trwałe relacje z klientami, czego efektem końcowym jest podniesienie potencjału sprzedażowego. Jej klienci to m.in.: Storino.pl, Wirtualnemedia.pl, CzerwonaMaszyna.pl, OutletMeblowy.pl
  • Podsumowanie maja – tankujmy taniej! 3Grupa Nokaut SA to czołowy gracz polskiego e-commerce. Flagowym serwisem Grupy jest porównywarka cen Nokaut.pl, kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców online. W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna firma z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury!

Sylwester KozakPodsumowanie maja – tankujmy taniej!

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.