Podsumowanie tygodnia

Pomimo zbliżającego się długiego weekendu całkiem sporo działo się w ostatnich dniach. Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie.

Podsumowanie tygodnia 1Tydzień stał pod znakiem prezentacji wyników finansowych dużych spółek. Możemy więc przyjrzeć się wynikom Facebooka, Apple oraz Amazona. Polecamy też atrakcyjny dodatek dla tych, którzy chcą przyjrzeć się nieoficjalnej wersji planów biznesowych Google.

Firma Google mocno zaznaczyła swą obecność w ostatnich dniach. Wszystko za sprawą uruchomienia swojego najnowszego produktu, dysku sieciowego Google Drive. Również Microsoft wraz ze swoim SkyDrive wkroczył z nowymi funkcjami by stać się atrakcyjnym konkurentem na tym rynku. Szykuje się zacięta walka o użytkowników.

Dla chętnych skorzystania z darmowych kodów w serwisie BlogVault.net mamy propozycję przeczytania artykułu o możliwościach tworzenia kopii zapasowych WordPressa. Jeśli zaś prowadzicie firmę i opieracie swoją działalność na nowych technologiach to zapraszamy do przyjrzenia się Firmie 2.0.

Na koniec tego przeglądu przygotowaliśmy coś o turystyce. Smutną informacją jest zakończenie działalności startupu MyGuidie. Dla osób, które przepadają za podróżami i nie lubią odbywać ich w samotności proponujemy zaś nową wersję podróży „za jeden uśmiech”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top