Podsumowanie tygodnia

W tym tygodniu warto zwrócić uwagę na polski rynek reklamy internetowej. Do tego jak zwykle kilka istotnych informacji ze świata. Zapraszamy na podsumowanie.

Podsumowanie tygodnia 1Zachodni rynek obfitował w nowości a najważniejsze sprawy dotyczyły przeglądarek i wyszukiwarek. Chrome po raz pierwszy stał się najpopularniejszą przeglądarką. Yahoo! z kolei pochwalił się swoim pomysłem na „obrazową” przeglądarkę.

W tematach związanych z Facebookiem można odnotować start aplikacji FB Camera oraz wiadomość o wejściu na polski rynek Wrappa. Od Microsoftu dowiedzieliśmy się zaś o możliwości zarejestrowania się do serwisu So.cl.

Pojawiły się istotne teksty o reklamie w polskim internecie. AdTaily.pl podzielił się w wywiadzie z Sylwestrem Kozakiem informacjami na temat wizji rozwoju. Drugi artykuł to opublikowanie badań dotyczących e-mail marketingu przeprowadzonych przez FreshMail. Dodatkowo Onet zdecydował się na nową platformę reklamową ADTECH IQ.

Na koniec również proponujemy reklamy, ale w bardziej rozrywkowej formie: John Malkovich rozmawia z Siri. Jeśli będzie Was interesowało naładowanie swojego iPhone’a w niekonwencjonalny sposób to zapraszamy wypróbować pomysł kenijskiego innowatora.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry