Podsumowanie tygodnia

Głównym tematem w tym tygodniu był Android. Co jeszcze działo się w branży internetowej? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Na plan pierwszy w tym tygodniu wysuwają się informacje dotyczące mobilnego systemu Android. Najgłośniejszą sprawą związaną z Androidem było ujawnienie działania pierwszego botneta w tym systemie. Mogliśmy również prześledzić popularność poszczególnych wersji Androida i dowiedzieć się o udostępnieniu Google Analytics na ten system.

Tych wszystkich, którzy zastanawiają się nad przyszłymi planami inwestycyjnymi Facebooka na pewno zainteresuje artykuł o udziale tej firmy w kładzeniu kabli światłowodowych na dnie Oceanu Spokojnego. Z wieści dotyczących serwisów społecznościowych warto też odnotować kolejny rekord Twittera, związany tym razem z Euro 2012.

Informacją ważną dla światowej i polskiej sieci jest z pewnością odrzucenie przez Parlament Europejski umowy ACTA, która wzbudzała tak wiele dyskusji na początku roku.

Z kolei polskie podwórko to przede wszystkim udostępnienie wyników Megapanel PBI/Gemius za miesiąc maj oraz nowe funkcjonalności w Systim, oprogramowaniu do obsługi MSP.

Osoby planujące wakacyjny wypoczynek z dala od domu powinny przejrzeć raport Skąpiec.pl, dotyczący elektroniki użytkowej najchętniej zabieranej na urlop.

Na koniec podsumowania zachęcamy do przyjrzenia się rankingowi najchętniej czytanych artykułów na e-biznes.pl w czerwcu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top