Podsumowanie tygodnia

Mijający tydzień stał pod znakiem Apple i GoDaddy. Co jeszcze działo się na rynku e-biznes? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1W tym tygodniu dwa tematy elektryzowały społeczność internetową. Pierwszym była awaria GoDaddy, jednego z największych graczy na rynku usług hostingowych. Firma wyjaśniła później, że awaria nie była spowodowana atakiem hakerskim.

Drugim ważnym wydarzeniem była oficjalna premiera iPhone’a 5 oraz nowych wersji iPodów Touch i nano. Wszystkich użytkowników iPhone’ów przesiadających się na w najbliższym czasie na system iOS 6 z pewnością ucieszy informacja o udostępnieniu przez Google autorskiej wersji aplikacji YouTube.

Z polskiego podwórka warto odnotować relację z konferencji podsumowującej kilkuletnią działalność na polskim rynku firmy hybris, oferującej oprogramowanie do sprzedaży wielokanałowej. Przyjrzeliśmy się też wkraczającej na polski rynek wyszukiwarce turystycznej Kayak.

Kończąc przegląd informacji z mijającego tygodnia proponujemy dla odprężenia przyjrzeć się bliżej tzw. liczbie Bacona. Dla wszystkich pasjonujących się konsolami do gier polecamy informację o zapowiadanej na grudzień premierze Nintendo Wii U.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top