Podsumowanie tygodnia

Co ciekawego działo się na rynku e-biznes w mijającym tygodniu? Jakie zagadnienia przykuły uwagę mediów internetowych? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1Firma Google w tym tygodniu pojawiła się w dwóch ważnych odsłonach. Pierwsza informacja dotyczyła sytuacji Androida wśród użytkowników urządzeń przenośnych. Druga wiadomość przedstawiła zaś eksperyment w płatnościach przy pomocy Google Wallet. Wydarzenia z rynku hostingowego reprezentuje tekst o interwencji policji w szwedzkiej firmie hostingowej PRQ.

Spośród informacji z kraju możemy polecić artykuł o kondycji domeny „.pl”. Blisko związaną z tym tematem jest najnowsza odsłona wyników badania Megapanel za sierpień 2012 roku. Wszystkich zaangażowanych w tworzenie startupów zapraszamy również do przeczytania artykułu o tym dlaczego warto przedstawiać na e-biznes.pl swoje pomysły na biznes w internecie.

Na koniec przeglądu tygodnia proponujemy przyjrzeć się jak może wyglądać przyszłość transmisji danych. W związku z rozpoczętym w tym tygodniu nowym rokiem akademickim zachęcamy również do przeczytania artykułu o tym, co powinno znaleźć się w studenckiej wyprawce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top