Podsumowanie tygodnia

Jak co tydzień zapraszamy na krótkie podsumowanie najważniejszych informacji, które pojawiły się w naszym serwisie w czasie ostatniego tygodnia. Czego nie można przegapić?

Podsumowanie tygodnia 1Tematem numer jeden jest oczywiście Facebook, który złożył dokumenty niezbędne do wejścia na giełdę. Warto tekst przeczytać bo pojawia się w nim szereg bardzo interesujących danych np. w 2011 roku serwis osiągnął 1 mld dolarów dochodów netto i ma teraz 845 mln użytkowników na całym świecie, którzy zawiązali łącznie około 100 mld przyjaźni.

Na polskim rynku też ciekawie: Wirtualna Polska została odświeżona, Gadu-Gadu zmienia się w GG, a baza tytułów Virtualo na Kindle’a wynosi już ponad pół tysiąca. Polecamy też lekturę raportu Kryształów Symetrii – obecna edycja poświęcona jest procesowi logowania w 10 największych polskich bankach.

Zapraszamy również do lektury tekstów z działu Opinie. Sylwester Kozak pisze o trudnej współpracy polskich firm internetowych z Google, a Dawid Zaraziński o polskim startupie Wisdio, który idzie na wojnę i ma pomysł na odświeżenie kategorii serwisów QA.

Na deser przejrzeć można naszą kolekcję najbardziej kreatywnych CV oraz przekonać się, że tweety wysłać można także alfabetem Morse’a.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry