Podsumowanie tygodnia

Co ciekawego wydarzyło się w trakcie ostatnich dni w polskim i światowym internecie? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1W ostatnim okresie świat przyglądał się konfliktowi izraelsko-palestyńskiemu. Na e-biznes.pl informowaliśmy o wydarzeniach na Bliskim Wschodzie, które dotyczyły zagadnień związanych z cyberwojną z Izraelem. Pozostając na wschodnich rynkach odnotowaliśmy również ekspansję na rosyjski rynek internetowy muzycznej oferty Opery. Pojawiła się również następna informacja o systemie Windows 8 – w sklepie z aplikacjami dedykowanymi temu systemowi pojawiło się już ponad 20 tys. programów.

Wśród informacji z polskiej sceny internetowej warto odnotować wywiad z Justyną Lechre z MyHeritage. Dla wszystkich osób mających problemy z rozliczeniem zarobków z AdSense proponujemy zaś artykuł ekspercki Sebastiana Bobrowskiego z inFakt.pl.

Na koniec proponujemy poznanie historii „Wiedźmy”, czyli jednego z najstarszych komputerów na świecie. Jeśli pamiętacie grę „Populous” to z pewnością zainteresujecie się nowym projektem Petera Molyneuxa, twórcy gry o bogach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry