Podsumowanie tygodnia

Jakim wydarzeniom ze świata technologii i internetu warto było się przyjrzeć w ostatnich dniach? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Podsumowanie tygodnia 1W mijającym tygodniu rozpoczęła się konferencja ITU – ważne wydarzenie jeśli chodzi o sprawy związane z wolnością internetu. Wszystkich zainteresowanych projektami społecznościowymi zaciekawi z pewnością udostępnienie wszystkim zainteresowanym internautom projektu Microsoftu, czyli Socl. Z ważnych informacji należy również odnotować koniec darmowego Google Apps dla nowych użytkowników.

Warto zainteresować się wywiadem z Anielą Hejnowską, dyrektorem zarządzającym w Grouponie, która przedstawia aktualną sytuację na rynku zakupów grupowych. Polecamy również artykuł ekspercki, dotyczący rozliczeń księgowych w związku z wydatkami poczynionymi na reklamę na Facebooku.

Na koniec podsumowania proponujemy prześledzić historię popularnego SMS-a, który w mijającym tygodniu obchodził swoje 20. urodziny. Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia powstałego właśnie profilu Benedykta XVI na Twitterze i zadaniu pytania papieżowi, który niebawem rozpocznie swoje tweetowanie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry