Podsumowanie tygodnia

Zbliżają się wolne dni, warto więc zobaczyć jak wyglądał tydzień w świecie internetu. Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie.

Podsumowanie tygodnia 1W ostatnią niedzielę świat obiegła wiadomość o śmierci Whitney Houston. O tym jak szybko informacja o tym fakcie pojawiła się w internecie i nie tylko dowiecie się z artykułu „Śmierć Whitney Houston najszybciej na Twitterze”. O tym jak zaś śmierć artystki wpłynęła na zmianę cen jej płyt dotyczy tekst „Sony przeprasza za droższe płyty Whitney Houston”.

Wśród tekstów dotyczących polskiej branży internetowej warto wyróżnić wywiad z Rafałem Krzyżańskim z Listonica. Rozmowa z przedstawicielem Listonica przybliża ideę profesjonalnej listy zakupów i oryginalny pomysł na reklamę kontekstową, która współpacuje w programem. Drugim istotnym tekstem jest ogłoszenie współpracy pomiędzy TNS OBOP i Naszą Klasą w ramach badań rynku w obrębie e-społeczności. Jest to jeden z poważniejszych kroków po powstaniu Research.NK, nowego działu NK, zajmującego się badaniami społeczności internetowych.

Globalny rynek w naszych artykułach to z pewnością plany pojawienia się „Mountain Lion”, nowej wersji systemu dla komputerów Apple. Oprócz posiadaczy Maców, których cieszy zapowiedź nowej wersji systemu. Nowości pojawiły się także dla tweetujących internautów. Znaleźli się w oni sytuacji, kiedy trzeba było zmierzyć się twarzą w twarz z nowym interfejsem Twittera.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry