Pogotowie komputerowe PCDOC wchodzi na rynek B2B

Sieć pogotowia komputerowego PCDOC rozszerzyła model biznesowy i wkracza w sektor usług business2business. Od początku października pomoc PC Doctorów oferowana jest podmiotom z sektora MSP i obejmuje naprawę oraz konserwację sprzętu komputerowego, a także odzyskiwanie oraz zabezpieczanie danych, eNwigilację pracowników, czy odwirusowywanie systemów operacyjnych.

 

 

Do tej pory pogotowie komputerowe PCDOC oferowało swoje usługi głownie Klientom indywidualnym. Obecnie, dzięki pozyskaniu inwestora – funduszu Xevin Investments, Spółka rozszerzyła swoją ofertę o szereg rozwiązań skierowanych do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród proponowanych rozwiązań są między innymi pakiety abonamentowe w trzech opcjach, a także dodatkowe usługi, takie jak eNwigilacja, która pomaga przedsiębiorcom podnieść wydajność pracy swoich pracowników, wdrażanie systemów telefonii internetowej, umożliwiające obniżenie comiesięcznych rachunków telefonicznych, czy też stała opieka nad programami do fakturowania.

Dzięki Xevin Investments pojawiły się w PCDOC nowe, ciekawe perspektywy biznesowe, które chcemy systematycznie wcielać w życie. Pierwszym poważnym krokiem jest skierowanie naszej oferty do firm, które nie mają środków na to, żeby zatrudniać własnego informatyka, a właściwe zabezpieczenie sprzętu komputerowego jest niezbędne dla ich funkcjonowania – komentuje Szymon Retecki, CEO PCDOC. Liczymy na to, że nasza oferta spotka się z żywym zainteresowaniem nowych klientów i będziemy mogli ją rozwijać o kolejne usługi potrzebne przedsiębiorcom – dodaje Retecki.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry