Pół miliona użytkowników holidaycheck.pl

Ponad pół miliona użytkowników miesięcznie korzysta ze strony www.holidaycheck.pl, a już od sierpnia na stronie oprócz rezerwacji hotelu, można zarezerwować zorganizowaną wycieczkę. Internetowa platforma HolidayCheck, jedna z największych europejskich giełd oceniających hotele i statki na całym świecie, niedawno obchodziła rok działalności w Polsce.
W ciągu kilku ostatnich miesięcy Polska stała się drugim najważniejszym rynkiem dla HolidayCheck. Podróżujący chętnie korzystają z platformy, czego dowodzi liczba odwiedzających: już ponad pół miliona użytkowników miesięcznie szuka informacji o swoich celach podróży i zostawia swoją ocenę z wyjazdów.

“www.holidaycheck.pl to przede wszystkim rzetelna i przejrzysta informacja o podróży. Turyści umieszczają swoje opinie o hotelach, dodając często cenne wskazówki, co im się podobało, a co nie w miejscu pobytu” – mówi Beata Czajkowska z HolidayCheck. Dodatkową atrakcją strony jest możliwość zamieszczania zdjęć i filmików z podróży.

Już od sierpnia na polskim HolidayCheck można dokonywać rezerwacji wyjazdów zorganizowanych. – Dzięki temu turyści mogą bezpośrednio porównać oferty różnych biur podróży. Zaletą tego rozwiązania jest brak ukrytych kosztów oraz generalna przejrzystość ofert – dodaje Beata Czajkowska. Turyści po znalezieniu wymarzonej wycieczki mogą ją zamówić online lub telefonicznie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry