Połączenie z Belgią za 1 grosz

W najbliższą niedzielę, 16 września, IPFON będzie miał 1-groszową stawkę na połączenia z Belgią. Promocja związana jest z wyścigiem o Grand Prix Belgii, w którym zobaczymy Roberta Kubicę.
W ostatnim wyścigu Formuły 1, Kubicy nie udało się niestety powtórzyć wyniku sprzed roku, kiedy na włoskim torze Monza stanął na podium. Przed naszym kierowcą jeszcze tylko cztery wyścigi w tegorocznej edycji Formuły 1 i tyle samo szans na zwycięstwo. Może Robert Kubica wykorzysta już pierwszą z tych szans i da Polakom powód do wielkiej euforii? Na pewno warto o tym porozmawiać z krewnymi i znajomymi z Belgii – zwłaszcza, że za rozmowę w dniu wyścigu zapłacimy jedynie 1 grosz netto (normalna stawka na ten kierunek to 9 groszy netto).

Promocja na połączenia do Belgii za 1 grosz to kolejna odsłona akcji IPFON, związanej z wyścigami Formuły 1 i udziałem w nich Roberta Kubicy. Po Belgii, kolejne Grand Prix Formuły 1 odbędzie się 30 września w Japonii. W tym dniu rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne do tego kraju także będą w cenie 1 grosz netto za minutę połączenia (normalna opłata to 15 groszy netto za minutę).

Aby zostać użytkownikiem IPFON, trzeba mieć stały dostęp do sieci Internet i zarejestrować się na stronie internetowej operatora (www.ipfon.pl). Każdy otrzyma za darmo numer telefonu oraz 10 minut na połączenia stacjonarne i może już korzystać z usług IPFON. Jeśli ktoś nie chce dzwonić za pomocą programu komputerowego, może zaopatrzyć się w specjalną, niewielką bramkę VoIP, do której podłączyć trzeba dowolny aparat telefoniczny. Użytkownik IPFON nie płaci abonamentu, a jedynie opłaty za połączenia przy sekundowym naliczaniu: 9 groszy brutto za minutę połączenia na numery stacjonarne w Polsce i od 11 groszy za granicę.

www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top