Polak rozbija kasyno on-line

29-letni mieszkaniec Warszawy za pomocą serwisu Betway.com, 5 października 2009 został milionerem, wygrywając ponad 1,2 mln dolarów.

Zamiast wysyłać popularnego „ lotka” za 3 zł mający 29 lat Radosław „obstawił” za 70 groszy i wygrał prawie 4 milionów złotych.

– „Byłem tak zaskoczony, że zaraz wyłączyłem laptopa. Powiedziałem do narzeczonej, ze musi usiąść.  Zapytała, czy to coś złego? Z wrażenia na początku źle policzyłem i myślałem, że wygrałem 36 tys. dolarów” – opowiada podekscytowany zwycięzca. Mieszkający w Warszawie 29-letni Radosław, trafił ponad milion dolarów wygranej jedynie po ośmiu miesiącach stażu w Kasynie Betway.com, grając w tzw. Mega Moolah Progressive slot. Jest to obecnie najpopularniejsza gra typu progressive slot, w jednym z największych jackpotów online.

To niezwykle emocjonujący moment w życiu zwycięzcy, który jest zachwycony swoją wygraną, „Zainwestuję! Część  w obligacje, a cześć w nieruchomości. A z bieżących potrzeb, to  od 3 miesięcy nie kupiłem sobie żadnego ciucha, a teraz przy okazji odebrania nagrody pójdziemy do Harrodsa” – komentuje uradowany Radosław. – „ Zapłacę także za studia swojej dziewczynie i sobie samemu. Mieliśmy w listopadzie wziąć kredyt na auto, ale teraz już nie musimy” – dodaje.
Przedstawiciele Betway.com spotkają się z Radosławem oraz jego narzeczoną w Londynie, gdzie przekażą im czek na $1,242,561.85. Następnie wszyscy razem będą świętować  wygraną.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry