Polak we władzach organizacji IFTDO

Opublikowano: 27 marca 2008. Kategoria: Bez kategorii. Tagi:

Na zakończenie dorocznej 37 światowej konferencji IFTDO (International Federation of Training and Development Organizations) odbywającej się w Dubaju dokonany został wybór nowych członków Rady Dyrektorów.Polska po raz pierwszy posiadać będzie w tym gronie swojego reprezentanta. Został nim Ireneusz Tomczak, Prezes Fundacji Obserwatorium Zarządzania.
Podczas 2 letniej kadencji odpowiadać ma za rozwój międzynarodowych projektów z zakresu HRD. Fundacja Obserwatorium Zarządzania stara się również o mandat na organizacje światowej konferencji IFTDO w 2012 w Polsce.

IFTDO – International Federation of Training and Development Organizations to
federacja międzynarodowych organizacji stowarzyszenia skupiającego 500.000
profesjonalistów HR z ponad 50 krajów. Założona w Genewie, Szwajcarii w 1972 r. w celu zapewnienia transferu wiedzy, doświadczeń oraz technologii zapewniających rozwój umiejętności personalnych i zawodowych.
Misja IFTDO, jaką jest wsparcie przedstawicieli organizacji zrzeszonych w tworzeniu i rozwoju strategii zarządzania zasobami ludzkimi poprzez systemy wymiany wiedzy w sieci kontaktów międzynarodowych, jest bliska misji Obserwatorium Zarządzania i pozwala na nawiązywanie szerokich kontaktów międzynarodowych w celu wspólnego realizowania tej misji.

Hanna LaskowskaPolak we władzach organizacji IFTDO

Podziel się!

O autorze

hania