Poleć ze swoim słoneczkiem do GGrecji

Komunikator Gadu-Gadu przygotował dla użytkowników wakacyjny konkurs, w którym można wygrać tygodniowe wczasy dla dwóch osób w Grecji. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres wakacje@gadu-gadu.pl zdjęcie lub grafikę nawiązującą do symbolu Gadu-Gadu, który należy utworzyć w dowolnej formie.
Konkurs stawia na pomysłowość, oryginalność ujęcia tematu. Uczestnicy mogą rozwinąć skrzydła wyobraźni, bo właśnie to będzie głównym kryterium oceniania konkursowych prac. Symbol GG można ułożyć na piasku z szyszek, ustawić w kształt słońca swoich przyjaciół i zrobić im zdjęcie, czy na plaży zbudować zamek z piasku w kształcie podwójnej litery G. Najważniejszy będzie efekt zaskoczenia i pomysłowość! Zwycięską pracę wybierze komisja konkursowa.

Zasady konkursu znajdują się na stronie http://wakacje.gadu-gadu.pl w dziale „Konkursy”. Prace można nadsyłać do 25 sierpnia. Sponsorem głównej nagrody – wczasów w Grecji jest portal turystyczny wakacje.pl

„Wakacje z Gadu-Gadu” to wakacyjny serwis informacyjny przygotowany przez ekipę Gadu-Gadu. W serwisie można znaleźć ciekawe propozycje na spędzenie letniego wypoczynku, a także wiele atrakcyjnych konkursów, w których będzie można wygrać, oprócz wczasów, również bilety na koncerty, atrakcyjne telefony komórkowe.

Obecnie dobiega końca drugi mega-konkurs wakacyjny, w którym można wygrać wczasy na Cyprze. Uczestnicy konkursu nadesłali już wiele prac, w których opisali swoje miłosne historie.

W ramach serwisu „Wakacje z Gadu-Gadu” komunikator Gadu-Gadu objął patronatem medialnym najciekawsze wydarzenia w różnych zakątkach kraju. Partnerami serwisu są: www.wakacje.pl, Simplus, Happy Events.

www.wakacje.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry