Policja w Gdańsku korzysta z Usług Crowley’a

Opublikowano: 17 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał przetarg na dostawę usług szerokopasmowego dostępu do Internetu dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. W wyniku podpisanego na 3 lata kontraktu, operator wydzierżawi łącze dostępowe o przepływności 10 Mb/s.

Rozwiązanie, które dostarczy operator polega na wydzieleniu niezależnego łącza dedykowanego na potrzeby Wojewódzkiej Komendy Policji w Gdańsku. Dzięki temu, klient zyskuje pewność szybkiej i niezawodnej wymiany informacji z otoczeniem, bez względu na ilość danych pobieranych z Internetu przez innych użytkowników.

‚Komenda Wojewódzka w Gdańsku postawiła szereg wymagań podmiotom startującym w przetargu. Kryterium decydującym o wyborze operatora – oprócz odpowiedniej ceny – było zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa świadczonego rozwiązania. Jest to szczególnie ważne, ze względu na specyfikę funkcjonowania Komendy oraz poufność przechowywanych tam danych. Dzięki zastosowanym przez nas rozwiązaniom obciążenia generowane w sieci nie zakłócą pracy funkcjonariuszy policji. Ponadto, przeprowadziliśmy gruntowne testy zestawionych łączy oraz udzieliliśmy pisemnej gwarancji jakości świadczonej usługi’ – mówi Mariusz Kuskowski, Dyrektor Oddziału Północ w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakPolicja w Gdańsku korzysta z Usług Crowley’a

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.