Policja w Gdańsku korzysta z Usług Crowley’a

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał przetarg na dostawę usług szerokopasmowego dostępu do Internetu dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. W wyniku podpisanego na 3 lata kontraktu, operator wydzierżawi łącze dostępowe o przepływności 10 Mb/s.

Rozwiązanie, które dostarczy operator polega na wydzieleniu niezależnego łącza dedykowanego na potrzeby Wojewódzkiej Komendy Policji w Gdańsku. Dzięki temu, klient zyskuje pewność szybkiej i niezawodnej wymiany informacji z otoczeniem, bez względu na ilość danych pobieranych z Internetu przez innych użytkowników.

'Komenda Wojewódzka w Gdańsku postawiła szereg wymagań podmiotom startującym w przetargu. Kryterium decydującym o wyborze operatora – oprócz odpowiedniej ceny – było zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa świadczonego rozwiązania. Jest to szczególnie ważne, ze względu na specyfikę funkcjonowania Komendy oraz poufność przechowywanych tam danych. Dzięki zastosowanym przez nas rozwiązaniom obciążenia generowane w sieci nie zakłócą pracy funkcjonariuszy policji. Ponadto, przeprowadziliśmy gruntowne testy zestawionych łączy oraz udzieliliśmy pisemnej gwarancji jakości świadczonej usługi’ – mówi Mariusz Kuskowski, Dyrektor Oddziału Północ w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top