Polski serwis w Startup Alley na londyńskim TechCrunch Disrupt

W Londynie trwa właśnie europejska edycja prestiżowej konferencji dla startupów – TechCrunch Disrupt. Wśród młodych projektów internetowych znalazł się polski akcent. LepszaOferta.pl, występująca pod globalną marką HITbills.com, prezentuje się potencjalnym inwestorom i mentorom.

lepszaoferta

LepszaOferta.pl to serwis, który oprócz standardowej porównywarki udostępnia program cashback dla rachunków domowych. Jego udziałowcem jest fundusz Internet Ventures FIZ z Grupy MCI Management. W inwestycji bierze udział również Krajowy Fundusz Kapitałowy (KFK). W pierwszej rundzie serwis ma otrzymać 6,5 miliona złotych. Przez najbliższe 2 dni będzie można go zobaczyć w Startup Alley, podczas TechCrunch Disrupt, gdzie będzie prezentował się potencjalnym inwestorom z zagranicy.

Serwis skupia się przede wszystkim na optymalizacji wydatków gospodarstw domowych i firm. Pozwala obniżyć koszty rachunków za energię elektryczną, gaz, telefon, internet, TV kablową, ale również wyszukuje najlepsze na rynku oferty kredytów, lokat czy ubezpieczeń.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry