Polski serwis w Startup Alley na londyńskim TechCrunch Disrupt

Opublikowano: 21 października 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W Londynie trwa właśnie europejska edycja prestiżowej konferencji dla startupów – TechCrunch Disrupt. Wśród młodych projektów internetowych znalazł się polski akcent. LepszaOferta.pl, występująca pod globalną marką HITbills.com, prezentuje się potencjalnym inwestorom i mentorom.

Sylwester KozakPolski serwis w Startup Alley na londyńskim TechCrunch Disrupt

Nexto.pl trafia w ręce RUCHu

Opublikowano: 8 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

6 sierpnia br., jeden z największych kolporterów prasy w Polsce, nabył większościowy pakiet udziałów w NetPress Digital spółce będącej właścicielem platformy Nexto.pl. W ramach transakcji fundusz MCI.TechVentures należący do Grupy MCI Management sprzedał wszystkie posiadane udziały w NetPress.

Michał NewiakNexto.pl trafia w ręce RUCHu

Marek Tarnowski członkiem Rady Nadzorczej Internet Group

Opublikowano: 27 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Powołanie Marka Tarnowskiego do Rady Nadzorczej spółki Internet Group ma na celu wzmocnienie programu uzdrowienia finansów Grupy oraz sprawne przeprowadzenie procesu kompleksowej restrukturyzacji ukierunkowanej na przywrócenie spółki na ścieżkę rentowności i dynamicznego wzrostu.

Hanna LaskowskaMarek Tarnowski członkiem Rady Nadzorczej Internet Group

Nowi inwestorzy w One-2-One

Opublikowano: 11 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Strukturę akcjonariatu giełdowej spółki One-2-One wzmocnili nowi inwestorzy związani z branżą mobilną, a także marketingową. Spółka spodziewa się wsparcia przy tworzeniu i realizacji strategii rozwoju Spółki zwłaszcza ze strony Piotra Majchrzaka, który jest autorem znaczących sukcesów spółek działających od wielu lat w segmencie usług mobilnych. Drugim z inwestorów jest poznańska spółka Media Service Group.

Hanna LaskowskaNowi inwestorzy w One-2-One

Kupujemy.pl na Węgrzech

Opublikowano: 10 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Operator porównywarki cen Kupujemy.pl (www.kupujemy.pl) rozpoczął działalność na Węgrzech, uruchamiając podobny serwis w domenie www.arjelzo.hu. Przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie z Retail Info, spółką portfelową funduszu inwestycyjnego MCI Management SA.

Hanna LaskowskaKupujemy.pl na Węgrzech