Polski startup Jillion w półfinale Europejskich Innowacji Społecznych

Opublikowano: 28 lipca 2015. Kategoria: Startupy. Tagi:

Jillion został wybrany wspólnie z 30 innymi projektami jako półfinalista konkursu, do którego zostało zgłoszonych łącznie 1 400 wniosków. Trzy najlepsze zostaną nagrodzone kwotą 50 tys. EUR. Uroczysty finał odbędzie się w Brukseli w listopadzie 2015 r.

The Jillion to platforma do finansowania projektów-marzeń za pomocą pieniędzy z aukcji społecznościowych. Został założony przez trójkę młodych warszawiaków: Edytę Kotowicz, Adama Kudybińskiego i Tomka Nowaka.

thejillion

Konkurs ma na celu wsparcie kreatywnych i konkretnych pomysłów, które mogą zmienić sposób funkcjonowania naszych gospodarek i społeczeństw i ich wzajemne powiązania, a także stanowić platformę dla innowatorów społecznych w całej Europie.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: http://ec.europa.eu/growth/social-innovation-competition

Sylwester KozakPolski startup Jillion w półfinale Europejskich Innowacji Społecznych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.