Polski startup na The Next Web Boost

Opublikowano: 18 kwietnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Landingi, polski startup pozwalający na tworzenie tzw. landing pages, weźmie udział w jednym z największych wydarzeń w Europie skierowanego do startupów – The Next Web Boost. Jest to jedyna polska firma, która zakwalifikowała się do konkursu.

landingiTakie konferencje to szansa na budowanie sieci kontaktów i zdobywanie feedbacku dla naszego produktu. Liczymy nie tylko na spotkania z inwestorami, ale również na rozmowy z potencjalnymi klientami i partnerami. Mamy nadzieję, że wystarczy czasu również na wysłuchanie kilku prelekcji – powiedział Błażej Abel z Landingi.

Konferencja odbędzie się już za dwa tygodnie, 24 i 25 kwietnia w Amsterdamie. Weźmie w niej 100 firm i ponad 2,5 tys. uczestników z całego świata.

Na polski startup można również głosować na http://thenextweb.com/boost, firmy które zdobędą największą liczbę głosów dodatkowo będą miały możliwość krótkiego wystąpienia podczas konferencji.

 

Sylwester KozakPolski startup na The Next Web Boost

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.