POLVOIP w Actio

Actio udostępnia użytkownikom usługę POLVOIP, stworzoną i realizowaną przez serwisy www.aviaa.com oraz www.voip.net.pl. Tym samym zwiększa się zakres pomocy, jaką Actio zapewnia swoim klientom.

Ma ona na celu pomagać początkującym użytkownikom telefonii VoIP w rozwiązywaniu ich problemów, propagować szeroko pojęte alternatywne metody komunikacji głosowej oraz stanowić forum wymiany uwag na temat aktualnej sytuacji rynku VoIP w Polsce i na świecie.

Autorzy inicjatywy z serwisów www.aviaa.com i www.voip.net.pl chcą zaproponować użytkownikom usług VoIP codzienne spotykanie się np. w określonych godzinach, w wyznaczonym do tego pokoju konferencyjnym. Dzięki umówionej porze, wszyscy zainteresowani będą mieli pewność, że w tymże pokoju nie będą sami. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z tej prostej usługi o dowolnej porze dnia i nocy. Projekt jest typowo społeczny, niekomercyjny i nonprofitowy.

Sieć Actio udostępniła swoim abonentom możliwość bezpłatnego skorzystania z usługi POLVOIP pod numerem 0012 227 658 647 (001222POLVOIP). Dla użytkowników którzy nie są abonentami Actio, a posiadają dostęp do tradycyjnej sieci PSTN, udostępnione zostały inne numery telefoniczne.

W przypadku jakiegokolwiek problemu z korzystaniem z usługi Actio, użytkownik może także uzyskać pomoc za pośrednictwem kilku narzędzi: chatu on-line, e-maila oraz forum. Ponadto na stronie www.actio.pl znajduje się rozbudowana 'instrukcja obsługi’, która w szczegółowy sposób wyjaśnia zagadnienia związane z usługami VoIP oraz samym Actio.

http://www.aviaa.com

http://www.voip.net.pl

http://www.actio.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top