PomorskieFirmy.pl – minał już rok

Mija rok od uruchomienia portalu PomorskieFirmy.pl. Pomimo młodego wieku portalu, znalazł on już swoje miejsce na krajowej scenie internetowej oraz może poszczycić się kilkoma „sukcesami” które osiągnął przez 365 dni działalności.

Przez początkowy okres działalności PomorskieFirmy.pl był portalem, będącym w głównej mierze bazą firm działających na terenie województwa Pomorskiego. Przez ten okres wzbogacił się on jednak o wiele dodatkowych funkcji. Na łamach portalu na bieżąco pojawiają się aktualne wiadomości dotyczące przedsiębiorstw działających na terenie województwa pomorskiego oraz informacje dotyczące tematyki biznesu i gospodarki.

Poza tym dołączone zostały m.in: działy, które w szybkim czasie zyskały sporą popularność: AutoMoto, Turystyka, Biznes Oferty, Katalog www oraz Oferty Pracy. Na łamach portalu pojawiła się także lista najpopularniejszych firm oraz ośrodków wypoczynkowych działających na terenie województwa Pomorskiego. Przez rok działalności portalowi udało się nawiązać szereg udanych form współpracy z których wymienić należy m.in: współprace z gazetą Głos Wybrzeża – udostępniającą artykuły dotyczące aktualnych wydarzeń z regionu Pomorza, oraz umieszczająca na swoich łamach informacje dotyczące portalu, współpracę z firmą Open Kontakt, dzięki której na łamach portalu została zainstalowana największa w Polsce Internetowa Giełda Biznes Ofert.

W chwili obecnej oglądalność serwisu sięga ponad 1500 odsłon dziennie.

http://www.pomorskiefirmy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top