Pomysł na prezent z Gery.pl

Polski Portal Tematyczny Gery.pl rozpoczął współpracę z firmą ASP Poland sp z o.o. Wspólnym przedsięwzięciem obu firm jest serwis galeria.Gery.pl – obszerna internetowa witryna handlowa, w której prezentowane są autorskie obrazy, reprodukcje dzieł znanych mistrzów oraz artystów alternatywnych a także fotografie reporterskie czy plakaty o różnej tematyce.

Nawigacja w serwisie jest maksymalnie uproszczona, wszystkie dostępne obrazy lub reprodukcje są przejrzyście pogrupowane w wyraźnie określonych kategoriach tematycznych. Tysiące dostępnych w galerii prac pozwala na nadanie charakteru każdemu wnętrzu, niezależnie od stylu. Ofertę znajdą tu dla siebie nie tylko osoby zamożne lecz także internauci dysponujący skromniejszymi środkami.

– Wszystkie dzieła można bezpośrednio nabyć zamawiając na stronie. Jest to jedyny sklep w polskiej sieci oferujący tak bogatą kolekcję – mówi Gerard Grech, dyrektor Gery.pl – wizyta w naszej galerii to doskonały pomysł na znalezienie prezentów dla najbliższych, szczególnie teraz, gdy w okresie przedświątecznym szukamy oryginalnych podarunków gwiazdkowych.

http://www.galeria.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top