Ponad 10 000 subskrybentów biuletynu CHIP-a Online

Opublikowano: 27 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis komputerowy CHIP Online odniósł kolejny sukces – liczba subskrybentów biuletynu elektronicznego przekroczyła 10 000.

W grudniu 2001 roku po mailingu do subskrybentów biuletynu oferującym korzystanie z obscenicznych, w opinii części naszych internautów, serwisów internetowych zarząd Wydawnictwa VOGEL Publishing postanowił rozwiązać umowę z dotychczasowym opiekunem witryny www.chip.pl firmą Poland.com SA. W związku z tym CHIP utracił całą bazę danych z adresami mailowymi subskrybentów CHIP-a.

Biuletyn CHIP-a jest obecnie dostępny w dwóch wersjach: TXT i HTML.
Jest to cenne, niepowtarzalne źródło informacji dla wielu serwisów informacyjnych, wydawnictw, redakcji znanych pism komputerowych i biznesowych oraz serwisów internetowych. Biuletyn adresowany jest do średnio zaawansowanych użytkowników komputerów, specjalistów i ekspertów oraz znanych postaci polskiego Internetu i branży komputerowej.

Liczba subskrybentów wynosi 10 192, w tym 5697 osoby otrzymują wersję tekstową, a reszta biuletyn w postaci HTML.

Średni tygodniowy przyrost kont kształtuje się na poziomie 400.

http://www.chip.pl

Sylwester KozakPonad 10 000 subskrybentów biuletynu CHIP-a Online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.