Ponad 2000 Partnerów Bankier.pl

Opublikowano: 20 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Ponad 2000 użytkowników Internetu zdecydowało się zostać partnerami Bankier.pl. Istniejący od niespełna roku System Partnerski pozwala na udział partnerów w prowizjach ze sprzedaży produktów i usług przez sieć.

Za każdego poleconego klienta premiowani są oni prowizją, uzależnioną od wartości sprzedanego produktu. Oferta Systemu Partnerskiego obejmuje nie tylko produkty finansowe (tj. konta osobiste i rachunki firmowe, kredyty mieszkaniowe i gotówkowe, karty kredytowe oraz kredyt samochodowy), ale również ofertę turystyczną biura zajmującego się sprzedażą wycieczek w Internecie – Wakacje.pl.

W ostatnim czasie oferta wzbogaciła się m.in. o mPlan czy też kartę kredytową mBanku. „Wybierając produkty do naszej oferty produktowej staramy się, aby były one jak najbardziej innowacyjne i korzystne dla naszych Partnerów.” – mówi Dariusz Horszczaruk odpowiedzialny za System Partnerski w Bankier.pl.

http://www.bankier.pl

Sylwester KozakPonad 2000 Partnerów Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.