Ponad 5 tys. przesyłek w ramach “SameDay” od Sugarfree.pl

X-Press Couriers w ramach usługi SameDay dostarczyła już ponad 5 tys. przesyłek dla sklepu Sugarfree.pl specjalizującego się w sprzedaży wysokiej jakości sukienek. Firmy współpracują ze sobą od grudnia 2014 roku. Obecnie dostarczanych jest około tysiąca paczek miesięcznie.

W Polsce usługa SameDay dla sklepów internetowych jest realizowana przez X-Press Couriers w obrębie siedmiu aglomeracji miejskich: Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa oraz Szczecina. Tego samego dnia możliwa jest również dostawa z Warszawy do mieszkańców Łodzi, Poznania i Katowic. Aby dostarczyć przesyłkę tego samego dnia wystarczy złożyć zamówienie do godziny 16:00. Godziny dostarczenia przesyłek zależą bezpośrednio od godziny złożenia zamówienia.

Schemat SameDay

Dzięki usłudze SameDay X-press Couriers zyskaliśmy kolejną przewagę nad innymi sklepami i wciąż powiększamy grono naszych zadowolonych klientów. Chcielibyśmy uruchomić tę usługę we wszystkich największych miastach w Polsce, a w przyszłości w oparciu o nią rozwijać nasz biznes – powiedział Wiktor Dymecki, dyrektor finansowy HubStyle S.A., właściciela marki Sugarfree.pl.

W X-press Couriers jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami na rynku e-commerce, a takim jest niewątpliwie usługa SameDay. Dzięki niej klienci e-sklepów cieszą się z dostawy towarów kupionych online w dniu złożenia zamówienia. Cały czas pracujemy też nad poszerzeniem dostępności naszej usługi na rynku e-commerce, aby zachęcić jeszcze szersze grono Polaków do robienia regularnych zakupów przez internet – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry