Ponad 6 000 klientów Banku BPH BusinessNet

Liczba instalacji systemu bankowości internetowej dla korporacji Banku BPH BusinessNet, przekroczyła 6 000. Jednocześnie grono użytkowników systemu poszerzyło się do ponad 35 tys.
BusinessNet jest oferowany przez Bank od czerwca 2004 roku. Od tego czasu Klienci dokonali za jego pośrednictwem ponad 28 milionów płatności. Do systemu podłączonych jest obecnie ponad 158 tys. rachunków.

System jest sukcesywnie rozbudowywany i modyfikowany. Specjaliści pracując nad jego kolejnymi modułami zawsze uwzględniali uwagi i sugestie Klientów. W rezultacie użytkownicy otrzymują ogromną liczbę unikalnych produktów oraz funkcjonalności, dostępnych w ramach trzech dostosowanych do oczekiwań różnych grup Klientów pakietów: Light, Basic i Professional.

W październiku 2006 r. model wielokanałowej bankowości elektronicznej oparty na platformie BusinessNet otrzymał nagrodę Europrodukt w X edycji tego ogólnopolskiego konkursu. BusinessNet został także dostrzeżony na światowym rynku, czego dowodem jest szereg prestiżowych, międzynarodowych nagród, jak choćby główna nagroda w konkursie The European Banking Technology Awards 2005. Bank BPH jest pierwszym bankiem w Polsce, który otrzymał to zaszczytne wyróżnienie. Dzięki BusinessNet jako pierwszy w kraju Bank BPH otrzymał również tytuł „Najlepszego Banku Internetowego dla Korporacji w Polsce” w konkursie miesięcznika Global Finance.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top