Poolicz.pl – odrobi za ciebie matematykę

Po dwóch latach przygotowań ruszył jedyny w swoim rodzaju internetowy kalkulatorwww.Poolicz.pl. Co jest w nim takiego innowacyjnego? Jest to pierwsze na świecie polskie narzędzie internetowe, wspomagające proces

rozwiązywania zadania. Poolicz wyświetla czytelne rozwiązanie prezentując kolejne przekształcenia. Dzięki temu użytkownik nie otrzymuje jedynie wyniku, ale może zrozumieć sposób rozwiązywania zadania oraz ewentualnie odnaleźć fragment, w którym popełnia błąd.

Poolicz.pl radzi sobie z coraz większą liczbą zadań i wykresów z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz studiów. Z pewnością okaże się pomocą dla tegorocznych maturzystów i nie tylko.

Obecnie testowana jest kolejna wersja (bogatsza w nowe funkcje) kalkulatora,która będzie dostępna już wkrótce. Pomocną dłoń Poolicz.pl podał serwis www.Matematyka.org, który udostępnił projektowi część swego forum. Można na nim zadawać pytania związane z obsługą kalkulatora oraz uzyskać pomoc przy rozwiązywaniu bardziej skomplikowanych zadań.

Korzystanie z www.Poolicz.pl jest całkowicie bezpłatne. Na stronie znajduje się obszerna instrukcja oraz przykłady, które pozwolą na szybkie przyzwyczajenie się do obsługi kalkulatora.

http://www.poolicz.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry