Pora.pl rozpoczyna rezerwację miejsc hotelowych

Portal kultury miejskiej – PORA.pl, udostępnia możliwość rezerwacji miejsc hotelowych na swojej stronie internetowej.

Nowy produkt dostępny na PORA.pl daje możliwość rezerwacji pokojów w 500 hotelach na terenie całego kraju. Serwis prezentuje oferty hoteli zarówno w dużych, jak i małych miastach, uwzględniając nie tylko znane marki: Sheraton, Marriott, Radisson SAS ale także obiekty dla bardziej oszczędnych podróżnych.

Ceny dostępne w serwisie są nawet o 60% niższe niż bezpośrednio w hotelu. Wynika to z faktu, iż pracownicy hoteli mogą dokonywać zmian w cenach na stronie internetowej w czasie rzeczywistym i dostosowywać je do aktualnego obłożenia hotelu.

Na potrzeby stworzenia serwisu swoją bazę udostępnił serwis Hotelis.pl, który zajmie się także obsługą klientów rezerwujących hotele w portalu PORA.pl.

Dzięki tak zdefiniowanej współpracy użytkownicy mają zagwarantowaną obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Możliwość dokonania rezerwacji w hotelu stanowi kolejne wzbogacenie oferty PORA.pl, który z miesięczną liczbą unikalnych użytkowników na poziomie 50 000 należy do grona liderów wśród serwisów traktujących o kulturze miejskiej.

http://www.pora.pl

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry