Pora.pl także w Londynie i Dublinie

Na mapach ciekawych wydarzeń i miejsc serwisu Pora.pl pojawiły dwa nowe miasta: Londyn i Dublin. Tym samym portal rozszerzył swój zasięg poza terytorium Polski.
Pierwszym zagranicznym miastem w Pora.pl była stolica Wielkiej Brytanii, która w portalu pojawiła się pod koniec sierpnia tego roku. Londyn posiada własną bazę miejsc i wydarzeń, która w tej chwili obejmuje już ponad 170 pozycji. Są wśród nich kluby, kawiarnie, restauracje i puby, a także muzea i galerie. Wszystkie wpisy posiadają geolokalizacje – charakterystyczne dla serwisu pora.pl mapy w technologii Google Maps – oraz polską charakterystykę. Dublin, który został dodany do portalu Pora.pl kilka dni temu, posiada już ponad 50 opisywanych i polecanych miejsc.

„Rozszerzenie naszej działalności poza Polskę nie było przez nas planowane. Wymusili to na nas – ale w pozytywnym znaczeniu – użytkownicy portalu. I mieli racje! Rosnąca liczba wpisów dotyczących tak Londynu, jak i Dublina pokazuje, że nasi internauci tego potrzebują.” – mówi Kamil Telejko z serwisu Pora.pl

Rośnie liczba internautów odwiedzających serwis spoza Polski. Najwięcej internautów łączących się z zagranicy pochodzi właśnie z Wielkiej Brytanii – w sierpniu stanowili oni blisko 23% wszystkich użytkowników spoza kraju. Portal notuje także wzrost ogólnej liczny odwiedzających. W sierpniu było ich blisko 200 tysięcy (UU według systemu Gemius).

„Coraz więcej Polaków wyjeżdża zagranicę do pracy i nie można tego zjawiska ignorować. Te osoby jeszcze bardziej potrzebują aktualnych informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach w swoim nowym miejscu zamieszkania. Dlatego będziemy chcieli opisywać inne, najbardziej popularne wśród polskich emigrantów miasta.”  – dodaje Kamil Telejko.

Poszerzenie kulturalno-rozrywkowej mapy Pora.pl o miasta spoza terytorium Polski służy nie tylko osobom wyjeżdżającym z kraju do pracy, ale także polskim turystom. Aktualne informacje, użyteczne wskazówki i opinie innych internautów o miejscach zagranicznego wypoczynku przydadzą się każdemu turyście.

www.pora.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry