Pora.pl także w Londynie i Dublinie

Na mapach ciekawych wydarzeń i miejsc serwisu Pora.pl pojawiły dwa nowe miasta: Londyn i Dublin. Tym samym portal rozszerzył swój zasięg poza terytorium Polski.
Pierwszym zagranicznym miastem w Pora.pl była stolica Wielkiej Brytanii, która w portalu pojawiła się pod koniec sierpnia tego roku. Londyn posiada własną bazę miejsc i wydarzeń, która w tej chwili obejmuje już ponad 170 pozycji. Są wśród nich kluby, kawiarnie, restauracje i puby, a także muzea i galerie. Wszystkie wpisy posiadają geolokalizacje – charakterystyczne dla serwisu pora.pl mapy w technologii Google Maps – oraz polską charakterystykę. Dublin, który został dodany do portalu Pora.pl kilka dni temu, posiada już ponad 50 opisywanych i polecanych miejsc.

„Rozszerzenie naszej działalności poza Polskę nie było przez nas planowane. Wymusili to na nas – ale w pozytywnym znaczeniu – użytkownicy portalu. I mieli racje! Rosnąca liczba wpisów dotyczących tak Londynu, jak i Dublina pokazuje, że nasi internauci tego potrzebują.” – mówi Kamil Telejko z serwisu Pora.pl

Rośnie liczba internautów odwiedzających serwis spoza Polski. Najwięcej internautów łączących się z zagranicy pochodzi właśnie z Wielkiej Brytanii – w sierpniu stanowili oni blisko 23% wszystkich użytkowników spoza kraju. Portal notuje także wzrost ogólnej liczny odwiedzających. W sierpniu było ich blisko 200 tysięcy (UU według systemu Gemius).

„Coraz więcej Polaków wyjeżdża zagranicę do pracy i nie można tego zjawiska ignorować. Te osoby jeszcze bardziej potrzebują aktualnych informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach w swoim nowym miejscu zamieszkania. Dlatego będziemy chcieli opisywać inne, najbardziej popularne wśród polskich emigrantów miasta.”  – dodaje Kamil Telejko.

Poszerzenie kulturalno-rozrywkowej mapy Pora.pl o miasta spoza terytorium Polski służy nie tylko osobom wyjeżdżającym z kraju do pracy, ale także polskim turystom. Aktualne informacje, użyteczne wskazówki i opinie innych internautów o miejscach zagranicznego wypoczynku przydadzą się każdemu turyście.

www.pora.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top