Porady prawne w Twoja-Firma.pl

Serwis Twoja-Firma.pl, będący częścią portalu finansowego Bankier.pl, uruchomił nową usługę – 'Porada na miarę’ – skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niej wszyscy przedsiębiorcy mogą teraz uzyskać pomoc w prowadzeniu własnego biznesu.

Zaoferowanie usługi ’Porada na miarę’ jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców na pomoc prawną w sytuacji, gdy codziennie można usłyszeć o kolejnych zmianach w prawie. Serwis Twoja Firma odwiedza już ok. 270 tys. użytkowników miesięcznie (grudzień 2004, Megapanel PBI/Gemius), którzy teraz mogą nie tylko przeglądać dostępne w serwisie poradniki czy aktualności ze świata MSP, ale także uzyskać indywidualną poradę prawną.

Aby skorzystać z usługi należy wypełnić na stronie odpowiedni formularz zapytania. Wypełniony formularz zostaje przesłany do ekspertów 'Twojej Firmy’. Każdorazowo opłata i warunki rozliczenia za udzieloną odpowiedź uzależnione są od rodzaju zapytania. Cena usługi to 50 złotych netto. W przypadku bardziej złożonych zapytań użytkownik za każdym razem jest informowany przez Eksperta o konieczności dokonania dopłaty.

'Istotną korzyścią dla przedsiębiorcy jest utrzymanie ceny porady na poziomie nie będącym barierą finansową nawet dla najmniejszych firm, bez jakiegokolwiek wpływu na jakość i rzetelność uzyskiwanych odpowiedzi’ – mówi Paweł Wachowski, redaktor prowadzący serwisu Twoja-Firma.pl.

'Jest to dla nas o tyle ważne, że przede wszystkim Ci przedsiębiorcy są narażeni na kosztowne w skutkach bezustanne zmiany prawa i konsekwencje legislacyjnych ‘kaprysów’, często stanowiących o przetrwaniu i rozwoju firmy.’

Na pytania użytkowników Twoja-Firma.pl odpowiadają eksperci z renomowanych firm doradczych, którzy w możliwie najkrótszym czasie odpowiadają na każde skierowane do nich pytanie. Czas oczekiwania na odpowiedź wynosi średnio 24 godziny.

Dodatkowo każdy kto do końca sierpnia 2005 roku skorzysta z usługi 'Porada na miarę’ ma szansę wygrania jednego z wielu poradników Wydawnictwa BL Info z dziedziny podatków, ekonomii, marketingu, zarządzania lub prawa. Do rozlosowania przeznaczono 10 różnych tytułów, które będą rozdawane w cyklach miesięcznych.

http://www.twoja-firma.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top