Porozmawiajmy o podróżach -Turystyczne Forum Dyskusyjne

Opublikowano: 25 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W ramach serwisu Wakacje.pl udostępniono użytkownikom „Turystyczne Forum Dyskusyjne” wyposażone we własną wyszukiwarkę. „Turystyczne Forum Dyskusyjne” istnieje na stronach portalu od 22. września br.

„Chcemy, aby nasz Portal obok precyzyjnej wyszukiwarki ofert prezentował także opinie innych turystów. – Informuje Michał Kaczorowski. Możliwość zadania pytania na forum np. o określony hotel i otrzymania odpowiedzi od postronnych osób pozwala dokonać internaucie najlepszego wyboru. W przyszłość planujemy także czynny udział na forum naszych konsultantów, którzy podróżując po rożnych zakątkach świata zdobyli doświadczenie, którym mogą podzielić się przede wszystkim z początkującym turystą.”

http://www.wakacje.pl

Sylwester KozakPorozmawiajmy o podróżach -Turystyczne Forum Dyskusyjne

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.