Porozumienie PTK Centertel i CenterNET

Opublikowano: 31 grudnia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

PTK Centertel, operator sieci Orange i CenterNET, nowy operator na rynku telefonii mobilnej, podpisały list intencyjny dotyczący współpracy obu firm.
W liście intencyjnym obie strony deklarują zawarcie w najbliższym czasie umowy o współpracy, która w szczególności pozwoli CenterNET SA na korzystanie z sieci telekomunikacyjnej PTK Centertel. Spółka CenterNET SA będzie prowadziła negocjacje z PTK Centertel na zasadach wyłączności.

– Podpisane dziś porozumienie, jest przykładem dobrej współpracy operatorów na rynku telefonii komórkowej. Orange jest otwarty na zdrową konkurencję z nowymi graczami na rynku i chętnie udostępni swoją sieć na potrzeby CenterNETu – uważa Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PTK Centertel.

– Zawarte porozumienie w znaczący sposób obniży koszty wejścia na rynek telefonii komórkowej nowego operatora jakim jest CenterNET. Dzięki temu szybciej rozpoczniemy świadczenie usług telekomunikacyjnych. Przyszła umowa z PTK Centertel to oszczędność czasu i pieniędzy naszych akcjonariuszy – mówi Leszek Siwek, prezes CenterNet SA.

Hanna LaskowskaPorozumienie PTK Centertel i CenterNET

Podziel się!

O autorze

hania