Portal Gery.pl zmienia dostawcę na GTS Polska

Opublikowano: 15 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 1 września 2005 portal Gery.pl korzysta z usług GTS Polska. Na swoje rosnące potrzeby portal zakupił gwarantowane pasmo 10 Mbps. Cała infrastruktura techniczna została przeniesiona do serwerowi GTS we Wrocławiu.

GTS Polska po przejęciu firmy Energis jest jednym z najsilniejszych operatorów alternatywnych w Polsce świadczącym usługi dla biznesu. Wśród operatorów alternatywnych udział GTS w rynku dostępu do internetu po połączeniu szacuje się na 15,8%. W sektorze usług telefonii stacjonarnej firmie przypadnie 8,3% udziału w rynku i 12% udziału w rynku transmisji danych. Te dane dowodzą, że GTS stanie się najpoważniejszym graczem na rynku operatorów alternatywnych, stanowiąc tym samym groźniejszą konkurencję dla Dialogu, Exatela i Netii.

'Decyzja o zmianie dostawcy to efekt realizowanej strategii dalszego dynamicznego rozwoju portalu. Rosnące zapotrzebowanie na łącze spowodowało, że musieliśmy zrezygnować z dotychczasowych usług zakupując je bezpośrednio u większego partnera, który był dla nas atrakcyjniejszy cenowo.

Jestem pewny, że nigdy dotąd nie byliśmy w stanie zaproponować takiej jakości naszym użytkownikom jak w chwili obecnej. Przy zmianie łączy postaraliśmy się również o dodatkowy sprzęt, który odciążył i poprawił jakość działania całego portalu.' – komentuje Właściciel Gery.pl Gerard Grech

http://www.gery.pl

Sylwester KozakPortal Gery.pl zmienia dostawcę na GTS Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.