HolidayCheck.pl w nowej odsłonie

Ruszyła nowa, ulepszona strona portalu turystycznego HolidayCheck.pl. Obecnie jeszcze łatwiej można wyszukiwać najatrakcyjniejsze oferty wycieczek, a także zamieszczać swoje opinie o hotelach oraz zdjęcia i filmy z urlopu.

HolidayCheck.pl stawia przede wszystkim na funkcjonalność strony dla każdego internauty zainteresowanego podróżami. Dzięki odświeżonej szacie graficznej strona stała się jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika i prosta w nawigacji. Mamy nadzieję, że portal w nowej odsłonie spodoba się naszym wiernym użytkownikom, ale też przyciągnie do nas nowych. Polska platforma rozwija się najszybciej zaraz po niemieckojęzycznym portalu HolidayCheck. 10 lat temu to była mała niemiecka firma stworzona przez grupę przyjaciół. Dzisiaj to największy europejski portal turystyczny, który prowadzi strony w 10 językach. – mówi Peter Schwarzkopf, Dyrektor Operacyjny na Polskę.

Jednym z najciekawszych usprawnień na stronie, jest możliwość dokładnego porównania interesujących nas hoteli pod kątem ich standardów, ocen wystawionych przez byłych gości, a także cen za pobyt, również w ramach wycieczki zorganizowanej. Portal zawiera oferty od wiodących touroperatorów na polskim rynku. Można je szybko wyświetlić i porównać w jednym miejscu, a następnie zarezerwować. Wyszukiwanie najatrakcyjniejszych cenowo wyjazdów jest bardzo proste.

Użytkownicy HolidayCheck.pl mogą poinformować innych, kiedy i dokąd wyjeżdżają, żeby potem może spotkać się z innymi urlopowiczami, którzy udają się w to samo miejsce. Ponadto, dzięki nowej wersji portalu dzielenie się wspomnieniami z wakacji jest jeszcze przyjemniejsze. Można opublikować opinię o hotelu oraz zdjęcia i filmy z urlopu, polecając innym turystom najciekawsze miejsca. W bazie serwisu znajduje się już ponad 180 tysięcy hoteli na całym świecie.

Dzięki nowej stronie zyskują także hotelarze, dla których ulepszono tzw. Konto Hotelarz – bezpłatne narzędzie, które umożliwia efektywne zarządzenie hotelem, porównanie się z konkurencją, a także komunikację z gośćmi.

Co 2 tygodnie HolidayCheck rozsyła też do wybranych osób wyjątkowy HolidayCheck VIP Newsletter z ekskluzywnymi i wyselekcjonowanymi ofertami podróży. Do grona VIPów można dostać się tylko poprzez zaproszenie od innej osoby.

www.holidaycheck.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry