Portal Meble.pl właścicielem domeny www.furniture.eu

W styczniu br. właściciele portalu www.meble.pl uzyskali pełne prawa do dysponowania domeną www.furniture.eu.
Domena www.furniture.eu pozwoli rozszerzyć działalność e-biznesową firmy i stworzyć portal branżowy obejmujący swoim zasięgiem co najmniej kraje Unii Europejskiej. Jak twierdzi Jarosław Czarnik, Dyrektor Generalny serwisu meble.pl „pozyskanie tej domeny jest dla nas ogromnym sukcesem i wiąże się z niebywałymi wręcz możliwościami biznesowymi. To równocześnie wielkie przedsięwzięcie, któremu musimy sprostać.”

Co ważne, domena www.furniture.eu jest w rękach osób mających już kompetencje w zakresie tworzenia portali branżowych związanych z meblarstwem. W styczniu tego roku meble.pl odwiedziła nienotowana do tej pory  liczba 217.000 unikalnych użytkowników, tj. o ponad 127% więcej w porównaniu ze styczniem 2006. Wzrosła również liczba firm zarejestrowanych w katalogu biznesowym oraz ich przekrój branżowy – obok producentów, sklepów meblowych czy firm wyposażenia wnętrz, znajdują się również architekci i młodzi projektanci. Obecnie w katalogu firm zarejestrowanych jest blisko 750 podmiotów.

Sukces meble.pl jest niewątpliwy – twierdzi Jaroslaw Czarnik, Dyrektor Generalny Portalu. – Nasze doświadczenia i pomysły sukcesywnie wdrażane w meble.pl będą z pewnością bardzo przydatne przy pracach związanych z uruchomieniem tak ogromnego projektu jakim będzie portal www.furniture.eu.

Sam portal Meble.pl stawia również na współpracę międzynarodową. W ubiegłym roku pojawiło się aż 9 nowych wersji językowych portalu: rosyjska, hiszpańska, czeska, węgierska, ukraińska, szwedzka, słowacka i włoska, dzięki czemu portal jest już dostępny w sumie 12 wersjach językowych. Chcemy maksymalnie wesprzeć firmy korzystające z naszego portalu w pozyskaniu nowych partnerów z zagranicy – twierdzi Jarosław Czarnik – teraz dzięki domenie furniture.eu będzie to jeszcze prostsze. Lada chwila uruchamiamy też na meble.pl kolejne funkcjonalności, które będą nowatorskie i na pewno dostrzeżone przez klientów.

www.meble.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry