Portal NoweBiuro.pl i program Zdrowe Biuro partnerami

Portal biurowy NoweBiuro.pl i organizatorzy programu społecznego Zdrowe Biuro rozpoczynają współpracę partnerską. Dzięki niej w obu serwisach będzie można znaleźć więcej informacji i porad dotyczących organizacji biura zgodnie z zasadami ergonomii i przepisami prawa.
Portal biurowy NoweBiuro.pl to serwis internetowy poświęcony organizacji i funkcjonowaniu nowoczesnego biura. Zdrowe Biuro natomiast to społeczny program edukacyjny, którego celem jest promocja prozdrowotnych zachowań wśród pracowników biurowych. Organizatorzy programu nie ograniczają się tylko do uświadamiania zagrożeń, jakie mogą wynikać z długotrwałej pracy biurowej, ale wskazują również możliwe rozwiązania w zakresie profilaktyki oraz tworzenia nowego – zdrowego biura.

Na stronie http://www.zdrowebiuro.pl można znaleźć wiele informacji na temat przepisów prawnych, norm, dolegliwości, na które cierpią pracownicy biur oraz praktycznych porad zgodnych z zasadami ergonomii. Duża część tych informacji będzie publikowana również w portalu biurowym NoweBiuro.pl w specjalnym dziale – „Zdrowie i komfort w biurze”, który zostanie uruchomiony w najbliższych tygodniach.

Niektóre artykuły przygotowane przez redakcję portalu biurowego NoweBiuro.pl będą publikowane także w serwisie internetowym programu społecznego Zdrowe Biuro. Obaj partnerzy podejmą również wspólne działania promocyjne i reklamowe, wykorzystując zarówno narzędzia reklamy internetowej, jak i ogłoszenia prasowe.

www.nowebiuro.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry