Portal o2.pl dostępowy !

Komunikator Tlen.pl jako pierwszy polski komunikator internetowy wprowadził ogólnopolską usługę dostępu do Internetu. Partnerem Komunikatora Tlen.pl jest operator telekomunikacyjny – Energis Polska. Kilkumiesięczne negocjacje zakończono podpisaniem umowy o współpracy w dniu 30.01.2003.

TlenDostęp – nowa usługa Komunikatora Tlen.pl i portalu internetowego o2.pl umożliwia połączenie się z Internetem przez nowy ogólnopolski numer dostępowy 0 20 95 87. Dzięki wprowadzeniu tej usługi o2.pl został drugim portalem w Polsce prowadzącym działalność VISP – Virtual Internet Service Provider (wirtualny dostawca usług internetowych). TlenDostęp działa we wszystkich strefach numeracyjnych w Polsce, obsługując zarówno zwykłe modemy, jak i modemy ISDN. Dostępny jest dla wszystkich abonentów TP SA oraz niektórych abonentów Dialog, Netia i El-net.

Dzięki nowoczesnej, międzynarodowej infrastrukturze wykorzystywanej przez technologicznego partnera tlen.pl/o2.pl, Energis Polska, internauta otrzymuje możliwość szybkich połączeń zarówno z polskimi jak i zagranicznymi witrynami WWW.

Cena połączeń z numerem TlenDostęp jest taka sama, jak w przypadku numeru dostępowego TP SA, dzięki czemu nie trzeba podpisywać żadnej dodatkowej umowy. Rozliczenia dokonuje TPSA na comiesięcznym rachunku telefonicznym.

Obecnie portal o2.pl to 1,5 mln użytkowników, ponad 55,5 mln odsłon stron w miesiącu, oraz 1,3 mln aktywnych kont pocztowych.

http://dostep.tlen.pl
http://www.o2.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top