Posłuchaj swoich e-maili

Dzięki najnowszej wersji Expressivo, użytkownicy komputerów mogą teraz odsłuchać treść przychodzącej poczty elektronicznej z MS Outlook i innych popularnych programów pocztowych. Ivo Software zaprezentowało nową wersję Expressivo 1.4.3 – programu, który potrafi czytać dowolny tekst ludzkim głosem.
Po zainstalowaniu nowe Expressivo integruje się MS Outlook i innymi programami pocztowymi dodając do nich funkcjonalności głosowe. Dzięki Expressivo możemy teraz swobodnie słuchać e-maile na komputerze, czy też zapisać je do pliku dźwiękowego i odsłuchać później np. na iPodzie. Do programu dodano również wtyczkę monitorującą pocztę elektroniczną, która głosem poinformuje nas o nowych wiadomościach na naszej skrzynce e-mail.

W nowej wersji Expressivo łatwo można wywołać zapis mowy do pliku dźwiękowego dzięki przyciskowi w pasku narzędzi okna głównego. Natomiast posiadaczy odtwarzaczy MP3 ucieszy opcja czytania nazwy pliku możliwa do włączenia w ustawieniach zapisu mowy. Dzięki niej treść każdego pliku dźwiękowego będzie poprzedzona odczytaniem jego nazwy.

Expressivo zmienia charakter pracy z wieloma popularnymi programami komputerowymi, zapewniając nam większą swobodę. Coraz częściej możemy wstać od biurka i posłuchać tego, co do tej pory musieliśmy sami przeczytać z ekranu monitora. Możemy już odsłuchiwać e-maile w MS Outlook i Mozilla Thunderbird. Mówiący Skype poinformuje, który z naszych znajomych właśnie jest dostępny, lub odczyta odebrane wiadomości tekstowe. Teksty z Internetu mogą być czytane w przeglądarkach Internet Explorer i Firefox.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top