Posrednio.pl – nowy serwis nie dla każdego

Portal o2.pl wprowadza nowy serwis ogłoszeniowy adresowany do rolników, przedsiębiorstw i inwestorów z branży rolnej oraz jej pokrewnych.

W posrednio.pl zamieszczanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne. Obecnie możliwych do wyboru jest kilkanaście kategorii, na przykład: agroturystyka, biopaliwa, maszyny i sprzęt czy nieruchomości.

Tematyka usług internetowych dla rolnictwa, dotychczas pomijana przez duże podmioty z branży internetowej, doczekała się opracowania. Ideę stojącą za serwisem wyjawia Michał Brański, członek zarządu o2.pl: „Są projekty, które robi się dla pieniędzy, ale bez szczególnej satysfakcji. Z posrednio.pl jest inaczej – to implementacja pomysłu, który nosiłem w głowie od ponad 2 lat, niestety spychając go na dalszy plan. Na pierwszy rzut oka jest on mało medialny, dla rolników, nie stanie się także tematem rozmów przy piwie. Jednak jego start daje mi ogromną satysfakcję.

Posrednio.pl jest także kontynuacją rozwijania przez o2.pl portfolio serwisów powiązanych z ekonomią i e-commerce. Do działającej od roku porównywarki cen Radar.pl i platformy handlowej otwarte24.pl a także serwisów ogłoszeniowych najdom.pl i najauto.pl dołączył teraz serwis o precyzyjnym profilu potencjalnego użytkownika.

Segment ten jest fragmentaryczną i nieprzejrzystą mozaiką – może skorzystać na pojawieniu się centralnej platformy, która ułatwi działalność biznesową, przezprzyspieszenie wymiany informacji – podsumował plany związane z Posrednio.pl Michał Brański.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top