'Postaw na e-biznes' – nowy konkurs dla przedsiębiorczych

‘Postaw na e-biznes’ to nowy konkurs rozpisany w ramach społecznej kampanii ‘Postaw na swoim! – Przedsiębiorczość’. Każdy, kto ma pomysł na ciekawą działalność prowadzoną za pośrednictwem internetu może spróbować swoich sił i rozpocząć swoją e-biznesową przygodę. Organizatorzy konkursu (prowadzące kampanię Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy w Polsce oraz Europortal.pl) pomogą zwycięzcy w założeniu firmy.

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi potencjalnych przedsiębiorców na fakt, że dzięki możliwościom jakie daje internet można prowadzić działalność nie tylko na terenie własnego regionu, ale od razu dotrzeć ze swoją ofertą do odbiorców na terenie całego kraju, a nawet za granice.

‘Na tematy prac konkursowych wybraliśmy te dziedziny, które wydały nam się aktualne i dające możliwość pokazania swojej oryginalności i innowacyjności. Chcemy, aby młodzi ludzie, do których kierujemy ten projekt, znaleźli pomysł nie tylko na siebie w biznesie, ale jednocześnie odpowiedzieli na rzeczywiste wyzwania rynku’. – mówi Paweł Kowalewski, Prezes Międzynarodowego stowarzyszenia reklamy w Polsce.

Każdy, kto ma taki pomysł, energię i chęci powinien wybrać sobie jedną z zaproponowanych domen. ‘Uczestnicy będą mogli przedstawić swoje rozwiązania dotyczące walki z plagiatami, promocji i rozwoju nowoczesnych biotechnologii, zorganizowania spójnej strategii współpracy w zakresie ogrodnictwa albo pokazać, jak sprostać wzrastającemu (w związku z poszerzającymi się kontaktami handlowymi ze wschodem) zainteresowaniu językiem rosyjskim’ – dodaje Łukasz Pawlak, prezes Europortal.pl

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować biznesplan dotyczący wybranej działalności. Spośród nadesłanych prac wyłonione zostanie grono trzech finalistów, z którego profesjonalne jury wybierze najciekawszy projekt. Zwycięzca otrzyma wsparcie w założeniu firmy, hosting w profesjonalnym Data Center, domenę, szkolenia, stałą opiekę, wsparcie marketingowe i doradztwo.

http://www.postawnaswoim.pl

http://www.europortal.pl/konkurs

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry