Poświęcenie budynku Zeptera

Ceremonia poświęcenia nowego biurowca – Zepter Business Centre – przez Prymasa Józefa Glempa oraz gala inaugurująca działalność firmy w nowym miejscu odbędzie się
dziś przy ul. Domaniewskiej 37 w Warszawie.

Uroczyste otwarcie budynku firmy Zepter Intenational Poland uświetnią także: światowej sławy aktor John Malkovich oraz znana ukraińska skrzypaczka Assia Akhat. W trakcie gali aktor przekaże jednemu z Domów Dziecka dary ufundowane przez firmę Zepter, a po południu, podczas “Wieczoru z Johnem Malkovichem”, spotka się z kinomanami z okazji polskiej premiery filmu “Cień wampira”.

Zepter Business Centre – to nowoczesny biurowiec klasy A o powierzchni 20 tys. m2. Wykonawcą obiektu jest polska firma budowlana Mitex, zaś nowatorski, futurystyczny projekt powstał w pracowni ZINOSCO na Cyprze, przy współpracy polskich architektów z firmy GADER. Gmach składa się

z dwóch części połączonych w jedną bryłę, przy czym główna część biurowca, nawiązując do logo firmy, ma kształt litery Z. Biurowiec będzie centrum zarządzania Zepter International na region całej Europy Środkowo-Wschodniej. Firma nie zajmie jednak wszystkich pomieszczeń, większość powierzchni (ok. 12 tys. m²), dostępna będzie dla najemców. Parter przeznaczony został na lokale handlowe i usługowe, na pierwszym piętrze znajdzie się fitness club, a na pozostałych kondygnacjach biura.
John Malkovich – światowej sławy aktor dramatyczny. Zanim został aktorem był leśniczym, sprzedawcą w księgarni, a także kierowcą szkolnego autobusu. Ukończył Illinois State University. Początkowo związany z Chicagos Steppenwolf Theatre Company, później z teatrami w Nowym Jorku i Londynie. W filmie debiutował w 1981 roku, był dwukrotnie nominowany do Oscara. Najbardziej znane filmy z jego udziałem to: “Miejsca w sercu”, “Na lini ognia”, “Niebezpieczne związki”, “Być jak John Malkovich” i “Po tamtej stronie chmur”.
Assia Akhat – ukraińska skrzypaczka, laureatka wielu międzynarodowych konkursów, solistka Filharmonii Narodowej Ukrainy. Jej twórczość to klasyka muzyki poważnej i utworów folkowych w nowoczesnych aranżacjach. W 1999 roku wydała swój pierwszy album solowy “Homo Novus”.

http://www.zepter.pl/

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry