Potrójna promocja Nagłosu

Rusza potrójna promocja Nagłosu skierowana zarówno do obecnych, jak i przyszłych użytkowników. Osoby, które do tej pory nie skorzystały z telefonii internetowej dostępnej w Gadu-Gadu, będą mogły wykonać darmowe połączenia pozwalające nawet na kilkanaście minut rozmowy.

Przygotowano atrakcyjne promocje również dla osób już korzystających z telefonii internetowej.

Użytkownicy, którzy nie posiadają jeszcze doładowanego konta w Nagłosie i chcą przetestować usługę, wystarczy, że wybiorą połączenie – usłyszą wtedy w słuchawce specjalny komunikat informujący o promocji, po czym ich konto zostanie automatycznie doładowane.

Brak komunikatu oznaczać będzie wyczerpanie puli darmowych minut, oznaczające zakończenie promocji. Ważność promocyjnego konta wynosi miesiąc. Promocja „darmowe połączenia” dotyczy numerów GG utworzonych przed 13 lipca.
Przygotowano również promocje dla użytkowników przebywających w Anglii i Irlandii, którzy mogą teraz dzwonić do Polski w promocyjnych wakacyjnych cenach (0,34 zł netto za minutę połączenia na numer telefonu komórkowego i 0,04 zł na numer telefonu stacjonarnego).

Kolejną promocją, pozwalającą na znaczące obniżenie kosztów rozmów są doładowania promocyjnie, dzięki którym każde opłacone doładowanie jest automatycznie zwiększane o darmowe 20% wartości kwoty brutto!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top