Powiedz innym Osobie

W czerwcu 2006 wystartował w Sieci serwis społecznościowy o nazwie Osobie.pl. Pozwala on na nawiązywanie nowych znajomości i kontakty z innymi internautami oraz wymianę informacji na wszelkie tematy. Nowa witryna należy do PRV.PL Sp. z o.o. – właściciela PRV.pl – serwisu oferującego aliasy i hosting stron WWW.
Osobie.pl powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby internautów do organizowania się w dynamiczne społeczności. Dzięki serwisom takim jak Osobie.pl można nawiązać wiele nowych kontaktów towarzyskich (znajomości, przyjaźni, flirtów, a nawet miłości), a także kontaktów typowo biznesowych.

Hasłem przewodnim Osobie.pl jest „Powiedz innym o sobie”. Dlatego pierwszym krokiem nowego użytkownika jest przedstawienie się w taki sposób, w jaki chciałby być postrzegany w Sieci. Każdy użytkownik może stworzyć własny, nawet bardzo rozbudowany profil – wzbogacić go o szczegółowe informacje o sobie, zdjęcia (pogrupowane w galerie), pliki multimedialne, adresy ulubionych stron internetowych i wszelkie dodatkowe informacje, o których chciałby poinformować innych użytkowników serwisu. Ponadto każdy użytkownik otrzymuje możliwość stworzenia swojego unikalnego adresu, np. www.imie_nazwisko.osobie.pl. Najpopularniejsi użytkownicy serwisu są wybierani w powszechnym głosowaniu.

Dzięki wzajemnym powiązaniom pomiędzy użytkownikami można tworzyć grupy znajomych, przyjacielskie lub osób zainteresowanych podobną tematyką, np. muzyką, motoryzacją, kulturą. O wspólnych zainteresowaniach można porozmawiać uczestnicząc w obecnych dyskusjach na forach tematycznych lub tworząc nowe fora na dany temat. Można się dzielić nie tylko ciekawymi spostrzeżeniami, ale także zdjęciami, plikami multimedialnymi i linkami do innych stron WWW.

Osobie.pl to także giełda pomysłów, pracy i ofert wakacyjnych – można zamieszczać i czytać ogłoszenia, korzystać z katalogu stron wartych odwiedzenia, a w dziale „Podróżnik” każdy może zamieścić opinię na temat miejsc, do których warto się wybrać i które warto zobaczyć. W miarę napływu kolejnych użytkowników Osobie.pl cały czas powstają nowe ogłoszenia i nowe tematy dyskusji.

Liczba użytkowników Osobie.pl rośnie w dużym tempie. Już w pierwszym miesiącu oficjalnego działania serwisu (w czerwcu 2006) wyniosła ona ponad 27 tysięcy unikalnych użytkowników, a w lipcu liczba ta podwoiła się do 65 tysięcy. Obecnie stale aktywnych jest ponad 6 tysięcy użytkowników. Podobnie rośnie oglądalność serwisu – z 250 tysięcy odsłon w czerwcu do niemal półtora miliona w lipcu 2006. O zainteresowaniu serwisem świadczy również wydłużenie czasu spędzanego przez użytkownika na stronie – z średnio 24 minut w czerwcu do obecnie ok. 1 godziny.

W celu zachowania przejrzystości serwisu i wygody użytkowania Osobie.pl oferuje obecnie jedynie niestandardowe formy reklamowe – takie jak patronat lub sponsoring reklamowy. Nie emituje się natomiast żadnych typowych reklam, takich jak banery, pop-upy itd.

www.osobie.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top