Powiedz to prosto w oczy

Serwis kariery monsterpolska.pl prezentuje tajneprzezpoufne.pl – stronę internetową, za pomocą której można wysłać anonimowego maila do szefa lub współpracownika.

Internetowy serwis kariery monsterpolska.pl stworzył stronę tajneprzezpoufne.pl – anonimową ankietę o szefie, współpracowniku lub warunkach pracy, którą można przesłać wprost do zainteresowanego.

Na stronie zaprojektowanej w postaci białej tablicy szkoleniowej znajdują się trzy rodzaje ankiet: „O Szefie”, „O Współpracownikach” oraz „O Warunkach Pracy”. Każda składa się z 5 pytań, w tym jednego pytania otwartego. W ankiecie można zwrócić uwagę kolegom, którzy podbierają z lodówki mleko do kawy, zbyt głośno puszczają muzykę, lub przeciwnie – powiedzieć im, że nigdy nie pracowało się w fajniejszym zespole i zaproponować kolejny wyjazd integracyjny.

Można też udzielić anonimowej informacji zwrotnej szefowi. Po wypełnieniu ankiety należy podać email osoby, do której ma trafić ankieta. Odbiorca otrzyma anonimowe powiadomienie z serwisu tajneprzezpoufne.pl z dostępem do ankiety.

Serwis jest w pełni anonimowy – wiadomości trafiają wyłącznie do osoby, do której są zaadresowane. Ponadto na stronie tajneprzezpoufne.pl nie są archiwizowane adresy e-mail osób, które wypełniają bądź otrzymują ankiety. Tym samym użytkownik ma gwarancję, że nadawca nie dowie się, kto wypełnił ankietę.

Tajneprzezpoufne.pl to przede wszystkim dobra zabawa. Naszym celem jest wywołać uśmiech i rozbawić naszych użytkowników, co najwyżej poprzez lekką ironię pomóc zdystansować się do swojej pracy. Mamy nadzieję, że nasi użytkownicy skorzystają z serwisu, aby powiedzieć swoim współpracownikom czy szefom coś miłego. Warto też zauważyć, że satysfakcja z pracy mocno przekłada się na jakość życia. Jeśli dojdziemy do wniosku, że nie mamy nic pozytywnego do powiedzenia o naszej pracy czy współpracownikach – czas poszukać nowych możliwości. – powiedział Jaroslav Macnar, Marketing Director Eastern Europe.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry