Powstał Agent Nieruchomości

System do obsługi agencji nieruchomości i integracji rynku nieruchomości z internetem Agent Nieruchomości ma za zadanie umożliwienie agencjom nieruchomości prowadzenie własnej bazy danych ofert nieruchomości, a także prezentację tych ofert potencjalnym klientom za pośrednictwem internetu.

Program Agent nieruchomości umożliwia wprowadzenie, porządkowanie, dodawanie opisów, zdjęć i planów nieruchomości do wewnętrznej bazy danych agencji nieruchomości. Obsługa programu jest bardzo prosta, dostosowana do standardów systemu Windows.

Za pośrednictwem programu Agent, agencja nieruchomości może stworzyć własną stronę internetową w systemie Internetowej Platformy Rynku Nieruchomości m2m.pl. Ponadto agencja otrzyma do pięciu bezpłatnych skrzynek poczty elektronicznej.

Część danych o nieruchomościach – z wyłączeniem dokładnej lokalizacji, uwag agencji i danych o właścicielu przekazywana jest do internetowej bazy danych www.m2m.pl.

„Program ten to wspaniałe narzędzie pracy dla wszystkich agencji nieruchomości. Pozwala w łatwy i wygodny sposób na tworzenie, a potem
modyfikowanie swojej oferty w internecie.” – powiedział nam Jacek Lichota z serwisu m2m.pl

Przystąpienie do Internetowego Rynku Nieruchomości m2m.pl umożliwia współpracę pomiędzy agencjami nieruchomości. Zawierając porozumienie wielostronne agencja uzyskuje możliwość zaproponowania klientom znacznie większej liczby ofert na zasadach dobrowolności kojarząc własnego klienta z ofertą z innej agencji.

Pomysłodawcą i prowadzącym serwis m2m.pl jest spółka m2m.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Spółka ta zajmuje się kompleksową obsługą firm związanych z rynkiem nieruchomości od strony rozwiązań internetowych. Wykonawcą systemu od strony programowej jest HM sp. z o.o., z siedzibą w Wałbrzychu.

http://www.agent.m2m.pl
http://www.m2m.pl
http://www.hm.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry