Powstał Rejestr Dłużników Transportowych

W celu zwiększenia bezpieczeństwa funkcjonowania rzetelnych firm spedycyjnych i transportowych, powstał Rejestr Dłużników Transportowych RDT. Rejestr funkcjonuje w ramach systemu Bank Danych Kredytowych KSV BIG S.A., firmy należącej do Grupy Kreditschutzverband von 1870 (najstarszego Związku Ochrony Wierzycieli w Europie) oraz na mocy porozumienia z firmą LOGINTRANS Sp. z o.o. operatora giełdy TRANS.

Jest prowadzony zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 2003 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych. RDT to nic innego jak baza danych firm spedycyjnych, produkcyjnych i handlowych, które nie płacą za zlecane przewozy ładunków, zawierająca wykaz nie zapłaconych przez te firmy faktur. Uczestnictwo w projekcie RDT zapewnia firmom z branży dostęp do bezprowizyjnej skutecznej windykacij oraz skutecznej weryfikacji wiarygodności płatniczej zleceniodawcy (informacja uzyskiwana w ciągu kilku sekund).

Połączenie funkcji rejestru branżowego oraz ogólnopolskiej platformy biura informacji gospodarczej, pozwalającej na upublicznianie danych dłużników, przyczyni się do eliminacji niesolidnych firm w transporcie. Dzięki proponowanemu rozwiązaniu, RDT umożliwia zgromadzenie danych o nierzetelnych kontrahentach w transporcie i spedycji na zaawansowanej technologicznie platformie systemu informacji gospodarczej KSV BIG.

W ramach promocji można bezpłatne dodawać dłużników do rejestru , bezpłatnie sprawdzać bazę pod kątem dłużników dodanych przez inne firmy transportowe.

http://www.rdt.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top